امروز: سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۳
شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا

شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا

مرکز تخصصی دزیمتری تابش ها

شماره ثبت: 45039

  • آدرس

    شیراز، صندوق پستی 816-71455
  • تلفن

    +98 71 32308026
  • ایمیل

    info@sanjeshparto.ir

خدمات دزیمتری فیلم بج

مراحل همکاری و ارسال درخواست دریافت خدمات دزیمتری فیلم بج:

 

1- ثبت نام: در صورتیکه مشترک جدید خدمات دزیمتری فیلم بج شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا هستید، فرم درخواست اشتراک استفاده از خدمات دزیمتری فیلم بج (فایل PDF - فایل Word) را تکمیل و پس از تأیید و امضاء و درج مهر شرکت در ذیل هر دو فرم، آن را از روش های بند 3 ارسال نمایید.

 

این فرم پس از مهر و امضاء توسط مدیرعامل شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا به همراه اولین دسته فیلم، ارسال می گردد.

 

2- درخواست تغییرات: اگر یکبار فرم درخواست اشتراک را تکمیل کرده اید، در صورت داشتن درخواست حذف و اضافه پرتوکار و یا تغییر مشخصات مرکز فقط فرم درخواست حذف و اضافه پرتوکاران استفاده کننده فیلم بج و تغییر مشخصات مرکز را تکمیل و پس از تأیید و امضاء و درج مهر شرکت در ذیل آن، از روش های بند 3 ارسال نمایید.

 

با توجه به امکان خدمات الکترونیکی در این شرکت، لطفاً ایمیل و تلفن همراه مسئول فیزیک بهداشت جهت ثبت نام در سایت برای انجام خدمات الکترونیکی وارد نمایید.

 

 

3- روش های ارسال مدارک:

1-3)  از صفحه حساب کاربری و آپلود در سایت

2-3)  از طریق پست

3-3)  ایمیل    info@sanjeshparto.ir

4-3)  شماره واتس آپ  09903211315

5-3)  شماره فکس      32308026-071

 

4- نکات بسیار مهم:

درصورتیکه تاکنون مشترک شرکت دزیمتری دیگری بوده اید، باید ابتدا به آن شرکت لغو همکاری را اعلام نمایید و سپس مراحل سه گانه فوق الذکر را به انجام برسانید. بدیهی است که فیلم های ارسالی آخرین دوره شرکت قبل  جهت انجام عملیات خوانش و تعیین میزان دز در آن دوره، باید به آن شرکت عودت نمایید.

همچنین شایان ذکر است با هماهنگی که بین سازمان انرژی اتمی ایران و شرکت سنجش پرتو وجود دارد، و رویه ای یکسانی که سازمان برای دریافت سوابق پرتوکاران تدوین کرده است، در هر دوره که شما با شرکت قبلی لغو قرارداد نمایید از آن به بعد نیز همانند قبل و بدون هیچگونه وقفه ای نتایج و سوابق دزیمتری پرتوکاران به سازمان انرژی اتمی ایران ارسال میگردد و در سوابق فرد پرتوکار ثبت میگردد.

کد مرکز که سابق بر این از سازمان انرژی اتمی ایران گرفته شده است هیچگونه تغییری نخواهد کرد. لذا فرآیند انتقال خدمات از شرکت دیگر به شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا به راحتی و بدون هیچ مشکلی اتفاق خواهد افتاد.

 

فرم نظرخواهی و ثبت شکایت

مشترکین محترم با تکمیل نمودن فرم نظرخواهی می توانید ما را در ارائه هر چه بهتر خدمات یاری نمایید.

طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top