امروز: یکشنبه ۳ تیر ۱۴۰۳
شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا

شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا

مرکز تخصصی دزیمتری تابش ها

شماره ثبت: 45039

  • آدرس

    شیراز، صندوق پستی 816-71455
  • تلفن

    +98 71 32308026
  • ایمیل

    info@sanjeshparto.ir

درباره ما

با سلام و احترام.

 

شرکت سنجش پرتو مهر آرشیدا با هدف اولیه ارائه خدمات علمی و تخصصی دزیمتری فیلم بج بصورت نوین به همه مراکز پزشکی و صنعتی در سراسر کشور به عنوان اولین شرکت خصوصی در جنوب کشور و دومین شرکت خصوصی در کل کشور با مشاورانی مجرب از اساتید دانشگاه شیراز و تهران و بازنشستگانی از سازمان انرژی اتمی ایران در شهر راز، شیراز راه اندازی شده است.

 

به یاری خداوند شرکت موفق به اخذ مجوز نهایی ارائه خدمات دزیمتری فیلم بج گردیده است و آمادگی انعقاد قرارداد با مراکز و ارسال فیلم برای آنها را خواهد داشت.

 

همچنین با داشتن مجوزهای لازم از سازمان انرژی اتمی ایران، مسئولین محترم فیزیک بهداشت همه مراکز به راحتی با نام کاربری و کلمه عبوری که پس از اشتراک، این شرکت در اختیار آنها قرار میدهد، می توانند از طریق همین سایت پس از ورود به حساب کاربری، درخواست حذف و اضافه پرتوکاران و بج مورد نیاز مرکز خود را ثبت نمایند و اسکن فیش های واریزی و نامه های خود را ارسال نمایند و نتیجه را نیز از همین طریق در صفحه شخصی و مرتبط با مرکز خود مشاهده نمایند. این شرکت نیز لیست فیلم های ارسالی و صورتحساب ها را به تفکیک دوره در صفحه مربوط به آن مرکز محترم منتشر خواهد کرد.

امکان پرداخت آنلاین نیز فراهم خواهد شد.

 

بسیار مفتخر هستیم که نظرات و پیشنهادهای شما را در جهت ارائه خدمات بهتر از طریق ایمیل info@sanjeshparto.ir و تلگرام با شماره 09903211315 و تلفن 07132308026 دریافت کنیم.

 

موفقیت شما آرزوی ماست.

 

مدیرعامل: خانم مهندس سمیه فرقانی.

 

شخص مسئول: خانم مهندس فاطمه لطفعلی زاده.

 

مشاوران فنی: اساتید و فارغ التحصیلان از دانشگاه معتبر کشور و بازنشستگانی باتجربه از سازمان انرژی اتمی ایران.طراحی سایت و سئو توسط بهار آرام
Top